Naujienos
2014 m. gegužės 29 d. Utenos dailės mokykla baigė XXXVIII mokslo metus PDF Spausdinti El. paštas

IMG 71602014 m. gegužės 29 d. Utenos dailės mokykla baigė XXXVIII mokslo metus ir išleido XXXV absolventų laidą, kurią baigė 33 mokiniai.

Nuotraukos

2014 m. gegužės 18 d. „Pašto trakto" ekspedicija Utenoje PDF Spausdinti El. paštas

IMG 70032014 m. gegužės 18 d. į Utenos pašto stotį,  dabartinę Utenos dailės mokyklą, senuoju keliu Sankt Peterburgas-Kaunas-Varšuva, atvyko pašto karietos. Svečius pasitiko Utenos rajono meras Alvydas Katinas, Utenos kultūros centro mėgėjų teatro „Žaliaduoniai" aktoriai, Utenos dailės mokyklos bendruomenė, uteniškiai. Istorinį-edukacinį žygį per Latviją, Lietuvą ir Lenkiją rengia Gintauto Babravičiaus vadovaujama viešoji įstaiga „Klajūnų klubas". Keliautojai atkartos 1831-1836 metais nutiestos pašto magistralės Sankt Peterburgas-Kaunas-Varšuva. Pašto karietos, atvykusios iš Zarasų, atvežė Zarasų mero Arvydo Steponavičiaus laišką, įteikė atminimo ir padėkos dovanas Utenos rajono savivaldybės merui Alvydui Katinui, LR Seimo narei Mildai Petrauskienei, Dailės mokyklos direktoriui Jonui Pleckevičiui. Informacija apie projektą rasite čia http://pastokelias.lt/lt

Renginio nuotraukos

2014 m. kovo 21 d. Gamtos fotografijų parodos „Žemės diena 2014 – Utena" atidarymas PDF Spausdinti El. paštas

2014 03 212014 m. kovo 21 d. 15 val. Utenos dailės mokyklos galerijoje (J.Basanavičiaus g. 36, Utena) atidaroma tarptautinė gamtos fotografijų paroda „Žemės diena 2014 – Utena". Parodos organizatorius gamtos fotografų klubas „Žalias skėtis".

2014 m. vasario 10 d. Aukštakalnio pradinės mokyklos mokinių kolektyvinė kompozicija – „Lietuvos pilys", skirta Lietuvos valstybės šventėms paminėti PDF Spausdinti El. paštas

2014 02 102014 m. vasario 10 dieną į Utenos dailės mokyklą atvyko grupė Aukštakalnio pradinės mokyklos 1 b klasės mokinių. Apžiūrėję mokyklos patalpas, bei jose esančias ekspozicijas mokiniai suskubo piešti ir tapyti didelio formato kolektyvinę kompoziciją – „Lietuvos pilys". Renginys skirtas Vasario 16-ąjai ir Kovo 11-ąjai paminėti.

Projekto vadovai: Aukštakalnio pradinės mokyklos 1 b kl. mokytoja Virginija Paukštienė ir dailės mokyklos mokytojas Danius Galiauskas.

Darbų nuotraukos

2014 m. vasario 7 d. Rezeknės (Latvija) dailės mokyklos mokytojų tapybos darbų parodos atidarymas PDF Spausdinti El. paštas

2014 02 04 Rezeknes 2014 m. vasario 7 d. 15.00 val. Rezeknės (Latvija) dailės mokyklos mokytojų Ingos Onževos ir Anastazijos Bikovos TAPYBOS PARODOS ATIDARYMAS. Paroda bus eksponuojama iki 2014 m. kovo 8 d.

Parodos atidarymo akimirkos

2014 m. sausio 13 d. Lietuvos Laisvės gynėjų dienos minėjimas Utenos Dailės mokykloje PDF Spausdinti El. paštas

2014 m. sausio 13 d. Lietuvos Laisvės gynėjų dienos minėjimas Utenos Dailės mokykloje2014 m. sausio 13 d. Utenos Dailės mokykla paminėjo Lietuvos Laisvės gynėjų dieną visuotine pilietine žvakučių akcija „Atmintis gyva, nes liudija". Mokiniai degė žvakutes, įsisegė mėlynus „Neužmirštuolių" žiedus – atminties ir pergalės simbolius.

Nuotraukos

Jono Pleckevičiaus tapybos darbų paroda Utenos dailės mokyklos galerijoje PDF Spausdinti El. paštas

Jono Pleckevičiaus tapybos darbų parodaUtenos dailės mokyklos galerijoje (J. Basanavičiaus d. 36) 2013 m. gruodžio - 2014 m. sausio mėn. eksponuojama Jono Pleckevičiaus tapybos darbų paroda

2013 m. gruodžio 16 d. Pirmokų krikštynos Utenos dailės mokykloje PDF Spausdinti El. paštas

Pirmokų krikštynos2013 m. gruodžio 16 oji – įsimintiniausia diena Utenos dailės mokyklos mokiniams. Tądien vyko „Pirmokų krikštynos". Renginio metu mokyklos ketvirtokai įteikė pirmokams „krikšto liudijimus", šventiškai papuoštoje salėje perskaitė priesaiką, vaišino saldainiais.

Renginio nuotraukos

2013 m. gruodžio 6-7 d. Dailininkų pleneras „Juliaus Siniaus gimtinė laiko girnose" PDF Spausdinti El. paštas

Dailininkų pleneras „Juliaus Siniaus gimtinė laiko girnuose" 2013 m. gruodžio 6 - 7 dienomis Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokykloje vyko dvi dienas trukęs pleneras „Juliaus Siniaus gimtinė laiko girnose", kurį organizavo Švenčionių J. Siniaus meno mokykla. Plenere dalyvavo 18 jaunų dailininkų iš Švenčionių Z. Žemaičio gimnazijos, Švenčionėlių meno mokyklos, Adutiškio vidurinės mokyklos ir Utenos dailės mokyklos. Kiekvienas dalyvis plenero metu nutapė po darbą, kuriame perteikė kompozitoriaus Juliaus Siniaus gimtinės Vaiškūnų kaimo gamtą, gimtuosius namus, vietos gyventojų portretus. Utenos dailės mokyklą atstovavo mokiniai: Viktorija Vaiskutė ir Tomas Vaickus, mokytoja Kristina Maniušytė. Dailininkų pleneras „Juliaus Siniaus gimtinė laiko girnose"

<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sekantis > Pabaiga >>