Naujienos
INFORMACIJA APIE ATLYGINIMO UŽ NEFORMALŲJĮ ŠVIETIMĄ PERSKAIČIAVIMĄ, ĮVEDANT EURĄ PDF Spausdinti El. paštas

Pagal Lietuvos Respublikos euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymo 17 straipsnio 1 dalį, nuo 2014 m. rugpjūčio 22 d. prekių ir paslaugų kainos jų skelbimo vietose turi būti nurodomos litais ir eurais.
Atkreipiame dėmesį, kad Utenos rajono savivaldybės tarybos 2014 m. vasario 27 d. sprendimu ,,Dėl atlyginimo už neformalųjį švietimą" Nr. TS- 60, atlyginimo už neformalųjį švietimą dydis nustatytas procentais nuo bazinės socialinės išmokos (toliau- BSI) kuri yra 130,00 Lt arba 37,65 EUR:
1. Pradinis, išplėstinis dailės ugdymas- 15 procentų BSI – 19,50 Lt arba 5,65 EUR už kiekvieną lankytą mokslo metų mėnesį;
2. Pagrindinis, saviraiškos dailės ugdymas- 20 procentų BSI- 26,00 Lt arba 7,53 EUR už kiekvieną lankytą mokslo metų mėnesį.
Atlyginimas už neformalųjį švietimą mažinamas 90 procentų mokiniams iš šeimų, gaunančių socialinę pašalpą.
Atlyginimas už neformalųjį švietimą mažinamas 50 procentų, jeigu mokinys turi tik vieną iš tėvų arba šeima augina tris ar daugiau vaikų.

UTENOS DAILĖS MOKYKLA KVIEČIA MOKYTIS PDF Spausdinti El. paštas

• 3 - 4 kl. mokinius į pradinį ugdymo kursą;

• 5 - 7 kl. mokinius į pagrindinio ugdymo kurso pirmąją klasę;
• 11 -12 kl. mokinius į išplėstinio ugdymo kursą;
• Suaugusius į saviraiškos ugdymo kursą.

2014 m. gegužės 29 d. Utenos dailės mokykla baigė XXXVIII mokslo metus PDF Spausdinti El. paštas

IMG 71602014 m. gegužės 29 d. Utenos dailės mokykla baigė XXXVIII mokslo metus ir išleido XXXV absolventų laidą, kurią baigė 33 mokiniai.

Nuotraukos

2014 m. gegužės 18 d. „Pašto trakto" ekspedicija Utenoje PDF Spausdinti El. paštas

IMG 70032014 m. gegužės 18 d. į Utenos pašto stotį,  dabartinę Utenos dailės mokyklą, senuoju keliu Sankt Peterburgas-Kaunas-Varšuva, atvyko pašto karietos. Svečius pasitiko Utenos rajono meras Alvydas Katinas, Utenos kultūros centro mėgėjų teatro „Žaliaduoniai" aktoriai, Utenos dailės mokyklos bendruomenė, uteniškiai. Istorinį-edukacinį žygį per Latviją, Lietuvą ir Lenkiją rengia Gintauto Babravičiaus vadovaujama viešoji įstaiga „Klajūnų klubas". Keliautojai atkartos 1831-1836 metais nutiestos pašto magistralės Sankt Peterburgas-Kaunas-Varšuva. Pašto karietos, atvykusios iš Zarasų, atvežė Zarasų mero Arvydo Steponavičiaus laišką, įteikė atminimo ir padėkos dovanas Utenos rajono savivaldybės merui Alvydui Katinui, LR Seimo narei Mildai Petrauskienei, Dailės mokyklos direktoriui Jonui Pleckevičiui. Informacija apie projektą rasite čia http://pastokelias.lt/lt

Renginio nuotraukos

2014 m. kovo 21 d. Gamtos fotografijų parodos „Žemės diena 2014 – Utena" atidarymas PDF Spausdinti El. paštas

2014 03 212014 m. kovo 21 d. 15 val. Utenos dailės mokyklos galerijoje (J.Basanavičiaus g. 36, Utena) atidaroma tarptautinė gamtos fotografijų paroda „Žemės diena 2014 – Utena". Parodos organizatorius gamtos fotografų klubas „Žalias skėtis".

2014 m. vasario 10 d. Aukštakalnio pradinės mokyklos mokinių kolektyvinė kompozicija – „Lietuvos pilys", skirta Lietuvos valstybės šventėms paminėti PDF Spausdinti El. paštas

2014 02 102014 m. vasario 10 dieną į Utenos dailės mokyklą atvyko grupė Aukštakalnio pradinės mokyklos 1 b klasės mokinių. Apžiūrėję mokyklos patalpas, bei jose esančias ekspozicijas mokiniai suskubo piešti ir tapyti didelio formato kolektyvinę kompoziciją – „Lietuvos pilys". Renginys skirtas Vasario 16-ąjai ir Kovo 11-ąjai paminėti.

Projekto vadovai: Aukštakalnio pradinės mokyklos 1 b kl. mokytoja Virginija Paukštienė ir dailės mokyklos mokytojas Danius Galiauskas.

Darbų nuotraukos

2014 m. vasario 7 d. Rezeknės (Latvija) dailės mokyklos mokytojų tapybos darbų parodos atidarymas PDF Spausdinti El. paštas

2014 02 04 Rezeknes 2014 m. vasario 7 d. 15.00 val. Rezeknės (Latvija) dailės mokyklos mokytojų Ingos Onževos ir Anastazijos Bikovos TAPYBOS PARODOS ATIDARYMAS. Paroda bus eksponuojama iki 2014 m. kovo 8 d.

Parodos atidarymo akimirkos

2014 m. sausio 13 d. Lietuvos Laisvės gynėjų dienos minėjimas Utenos Dailės mokykloje PDF Spausdinti El. paštas

2014 m. sausio 13 d. Lietuvos Laisvės gynėjų dienos minėjimas Utenos Dailės mokykloje2014 m. sausio 13 d. Utenos Dailės mokykla paminėjo Lietuvos Laisvės gynėjų dieną visuotine pilietine žvakučių akcija „Atmintis gyva, nes liudija". Mokiniai degė žvakutes, įsisegė mėlynus „Neužmirštuolių" žiedus – atminties ir pergalės simbolius.

Nuotraukos

Jono Pleckevičiaus tapybos darbų paroda Utenos dailės mokyklos galerijoje PDF Spausdinti El. paštas

Jono Pleckevičiaus tapybos darbų parodaUtenos dailės mokyklos galerijoje (J. Basanavičiaus d. 36) 2013 m. gruodžio - 2014 m. sausio mėn. eksponuojama Jono Pleckevičiaus tapybos darbų paroda

<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sekantis > Pabaiga >>