Naujienos
2014 m. spalio 28 d. Utenos dailės mokyklos mokinės Simonos Stundžytės sėkmė konkurse PDF Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 2014 m. spalio 30 d. 13:33

dalyvės2014 m. spalio 28 d. Panevėžyje vykusiame tarptautiniame piešimo konkurse, dalyvavo trys Utenos dailės mokyklos ketvirtos klasės mokinės Diana Veteikytė, Viktorija Vaickutė ir Simona Stundžytė. Simona užėmė III vietą. Konkurse dalyvavo penkių dailės mokyklų mokiniai.

Simonos darbasdiplomas

Utenos dailės mokyklos mokytojų darbų paroda Utenos kultūros centro dailės galerijoje PDF Spausdinti El. paštas

2014 10 06 2014 m. spalio 10 d. Utenos kultūros centro dailės galerijoje atidaryta Utenos dailės mokyklos mokytojų Daniaus Galiausko tapybos ir Giedriaus Mazūro keramikos darbų paroda.

Paroda veiks iki 2014 m. lapkričio 12 d.

parodos atidarymo nuotraukos

2014 m. rugsėjo 19-28 d. Jonas Pleckevičius dalyvavo tarptautiniame tapytojų plenere „Kraslavos paletė 2014" PDF Spausdinti El. paštas

Plenero dalyviai2014 m. rugsėjo 19-28 d. Utenos dailės mokyklos direktorius Jonas Pleckevičius dalyvavo tarptautiniame tapytojų plenere „Kraslavos paletė 2014" (Latvija). Plenere dalyvavo 17 dailininkų iš Rygos, Rezeknės, Talsi, Kraslavos, Maskvos, Obelių ir Utenos.

Nuotraukos

Jono Pleckevičiaus tapybos ir puodžiaus Vytauto Valiušio darbų paroda LR Seime PDF Spausdinti El. paštas

IMG 08632014 m. rugsėjo 18 d. Lietuvos Respublikos Seime, Parlamento galerijoje atidaryta dailininko Jono Pleckevičiaus tapybos ir puodžiaus Vytauto Valiušio darbų paroda. Parodos globėja LR Seimo narė Milda Petrauskienė. Paroda veikia iki spalio 8 dienos.

Nuotraukos

INFORMACIJA APIE ATLYGINIMO UŽ NEFORMALŲJĮ ŠVIETIMĄ PERSKAIČIAVIMĄ, ĮVEDANT EURĄ PDF Spausdinti El. paštas

Pagal Lietuvos Respublikos euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymo 17 straipsnio 1 dalį, nuo 2014 m. rugpjūčio 22 d. prekių ir paslaugų kainos jų skelbimo vietose turi būti nurodomos litais ir eurais.
Atkreipiame dėmesį, kad Utenos rajono savivaldybės tarybos 2014 m. vasario 27 d. sprendimu ,,Dėl atlyginimo už neformalųjį švietimą" Nr. TS- 60, atlyginimo už neformalųjį švietimą dydis nustatytas procentais nuo bazinės socialinės išmokos (toliau- BSI) kuri yra 130,00 Lt arba 37,65 EUR:
1. Pradinis, išplėstinis dailės ugdymas- 15 procentų BSI – 19,50 Lt arba 5,65 EUR už kiekvieną lankytą mokslo metų mėnesį;
2. Pagrindinis, saviraiškos dailės ugdymas- 20 procentų BSI- 26,00 Lt arba 7,53 EUR už kiekvieną lankytą mokslo metų mėnesį.
Atlyginimas už neformalųjį švietimą mažinamas 90 procentų mokiniams iš šeimų, gaunančių socialinę pašalpą.
Atlyginimas už neformalųjį švietimą mažinamas 50 procentų, jeigu mokinys turi tik vieną iš tėvų arba šeima augina tris ar daugiau vaikų.

UTENOS DAILĖS MOKYKLA KVIEČIA MOKYTIS PDF Spausdinti El. paštas

• 3 - 4 kl. mokinius į pradinį ugdymo kursą;

• 5 - 7 kl. mokinius į pagrindinio ugdymo kurso pirmąją klasę;
• 11 -12 kl. mokinius į išplėstinio ugdymo kursą;
• Suaugusius į saviraiškos ugdymo kursą.

2014 m. gegužės 29 d. Utenos dailės mokykla baigė XXXVIII mokslo metus PDF Spausdinti El. paštas

IMG 71602014 m. gegužės 29 d. Utenos dailės mokykla baigė XXXVIII mokslo metus ir išleido XXXV absolventų laidą, kurią baigė 33 mokiniai.

Nuotraukos

2014 m. gegužės 18 d. „Pašto trakto" ekspedicija Utenoje PDF Spausdinti El. paštas

IMG 70032014 m. gegužės 18 d. į Utenos pašto stotį,  dabartinę Utenos dailės mokyklą, senuoju keliu Sankt Peterburgas-Kaunas-Varšuva, atvyko pašto karietos. Svečius pasitiko Utenos rajono meras Alvydas Katinas, Utenos kultūros centro mėgėjų teatro „Žaliaduoniai" aktoriai, Utenos dailės mokyklos bendruomenė, uteniškiai. Istorinį-edukacinį žygį per Latviją, Lietuvą ir Lenkiją rengia Gintauto Babravičiaus vadovaujama viešoji įstaiga „Klajūnų klubas". Keliautojai atkartos 1831-1836 metais nutiestos pašto magistralės Sankt Peterburgas-Kaunas-Varšuva. Pašto karietos, atvykusios iš Zarasų, atvežė Zarasų mero Arvydo Steponavičiaus laišką, įteikė atminimo ir padėkos dovanas Utenos rajono savivaldybės merui Alvydui Katinui, LR Seimo narei Mildai Petrauskienei, Dailės mokyklos direktoriui Jonui Pleckevičiui. Informacija apie projektą rasite čia http://pastokelias.lt/lt

Renginio nuotraukos

2014 m. kovo 21 d. Gamtos fotografijų parodos „Žemės diena 2014 – Utena" atidarymas PDF Spausdinti El. paštas

2014 03 212014 m. kovo 21 d. 15 val. Utenos dailės mokyklos galerijoje (J.Basanavičiaus g. 36, Utena) atidaroma tarptautinė gamtos fotografijų paroda „Žemės diena 2014 – Utena". Parodos organizatorius gamtos fotografų klubas „Žalias skėtis".

<< Pradžia < Anksten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 1 iš 9